De winnaars van onze spaaractie!

Ontdek snel wie er in de prijzen valt dankzij onze spaaractie van november!

Winnen een Sportoase Cadeaubox:

  • Armand Caresia (Sportoase Philipssite, Leuven)
  • Linda Snelders (Sportoase Elshout, Brasschaat/Schoten)
  • Frank Snellinx (Sportoase Eburons Dome, Tongeren)
  • Roxana Monroy Beltran (Sportoase Veldstraat, Antwerpen)
  • Greta Vandepitte (Sportoase Duinenwater, Knokke-Heist)
  • Rita Claes (Sportoase Ter Heide, Rotselaar)
  • Andre Smidts (Sportoase Champ de la Lune, Braine-le-Comte)
  • Kim Kielbaey (Sportoase be-MINE, Beringen)
  • Josee Mertens (Sportoase Stede Akkers, Hoogstraten)
  • Wilge De Cneef (Sportoase Hallebad, Halle)
  • Stefan De Swaef (Sportoase Zwem.com, Oudenaarde)
  • Laura van Gijlswijk (Sportoase Montaignehof, Lanaken)
  • Mia Vermeulen (Sportoase Schiervelde, Roeselare)
  • Veerle Kempeneers (Sportoase Wilsele-Putkapel)

Winnen een prachtige fiets:

  • Marie Kwisthout (Sportoase Philipssite, Leuven)
  • Michaël Van Eycken (Sportoase Philipssite, Leuven)
  • Sophie Michoel (Sportoase Elshout, Brasschaat/Schoten)
  • Eddy Vanspringel (Sportoase Elshout, Brasschaat/Schoten)
  • Edwin Smullenberghs (Sportoase Eburons Dome, Tongeren)
  • Victor Deroulou (Sportoase Eburons Dome, Tongeren)
  • Stefanie Claes (Sportoase Veldstraat, Antwerpen)
  • Rick Van den Brandt (Sportoase Veldstraat, Antwerpen)
  • Els Vandepitte (Sportoase Duinenwater, Knokke-Heist)
  • Luc Gobyn (Sportoase Duinenwater, Knokke-Heist)
  • Cynthia Ryckmans (Sportoase Ter Heide, Rotselaar)
  • Wim Teniers (Sportoase Ter Heide, Rotselaar)
  • Francoise Ferain (Sportoase Champ de la Lune, Braine-le-Comte)
  • Pascal Deryckere (Sportoase Champ de la Lune, Braine-le-Comte)
  • Inge Compen (Sportoase be-MINE Beringen)
  • Eddy Reynders (Sportoase be-MINE Beringen)
  • Tamara Van Oerle (Sportoase Stede Akkers, Hoogstraten)
  • Raymond Temmerman (Sportoase Stede Akkers, Hoogstraten)
  • Jacqueline Govaert (Sportoase Hallebad, Halle)
  • Pascal Vander Elst (Sportoase Hallebad, Halle)
  • Marijke Lepez (Sportoase Zwem.com, Oudenaarde)
  • Piet Van Hoecke (Sportoase Zwem.com, Oudenaarde)
  • Elza Meurmans (Sportoase Montaignehof, Lanaken)
  • Robert Knaepen (Sportoase Montaignehof, Lanaken)
  • Anne-Mie Wyseure (Sportoase Schiervelde, Roeselare)
  • Jerry Depoortere (Sportoase Schiervelde, Roeselare)
  • Judith Blommé (Sportoase Wilsele-Putkapel)
  • Jonathan Wouters (Sportoase Wilsele-Putkapel)

De Galaxy Note 9 gaat naar:

  • Robbe Knops (Sportoase Hallebad, Halle)

 

Gewonnen? Proficiat!
Vergeet zeker niet langs de balie van jouw Sportoase-centrum te passeren!

 


Ander nieuws & acties